Home » Archives » Deň rodiny

Deň rodiny

Dňa 22. mája 2022 celé rodiny oslávili na tradičnom podujatí, ktoré organizuje Centrum pomoci pre rodinu v Trnave, Deň rodiny.

Autor: Michal Lipovský

Dňa 22. mája 2022 celé rodiny oslávili na tradičnom podujatí, ktoré organizuje Centrum pomoci pre rodinu v Trnave, Deň rodiny. Tohtoročným celoslovenským mottom bolo „nadýchnime sa alebo nadchnime sa“, a to bolo aj účelom, aby sme sa po tom ťažkom období opäť rozveselili, zabavili a najmä oslávili Deň rodiny a rodinu ako takú, povedal organizátor Dňa rodiny Michal Lipovský, ktorý ho tento rok režíroval už dvanástykrát.

Účastníci sa tešili z kapely Hudba z Marsu, pre deti bol pripravený kapitán Kotvička v podaní divadla Agape a Trnavu navštívila niekoľko násobná paraolympionička v zjazdovom lyžovaní Henrieta Farkašová.
O skvelé vystúpenia sa tradične postarali: Štúdio tanca a pohybu Alegria, Crazy Family, STYLEUNITS, DFS Drienka Trnava či detský spevácky zbor z Trnavy. Moderoval Marek Markuss Adamec.

O sprievodné aktivity sa postarali: Dobrovoľný hasičský zbor Trnava, ktorý zvládol uhasiť požiar v priamom prenose, Dobrovoľná civilná ochrana, Trnavská arcidiecézna charita, Kinder Club, Trnavské materské centrum, Skautský zbor FSE Trnava 1 sv. Jána Pavla II., Trnavské materské centrum. Nechýbal skákací hrad, dlhé rady na maľovanie na tvár, tvorivé dielne a veľkým prekvapením bol i živý dinosaurus, dodal Lipovský.

Aj týmto podujatím sa Centrum pomoci pre rodinu snaží dostať do väčšej pozornosti rodinu, jej ochranu a najmä jej dôležitosť pre spoločnosť.
Touto cestou ďakujeme všetkým podporovateľom, dobrovoľníkom, partnerom a spolupracujúcim organizáciám za celoročnú podporu.

Fotografie: Michal Lipovský

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *